בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

תדלוק לקבלני עפר ותשתית

משום שמרבית העבודות מתבצעות באזורים פתוחים וללא כל תשתיות אנרגטיות מתאימות, תדלוק שמגיע עד למתחם העבודה יכול לעשות את כל ההבדל בין רווח להפסד.

יתרה מכך, מכיוון שכלים כבדים נוטים לצרוך דלק רב, כדאי לבנות מערך תדלוק מקיף אשר לא יאט את העבודה ויספק מעטפת שירותים מלאה.

השירות של חברת להב אנרגיה

להב אנרגיה מעניקה מגוון של פתרונות תדלוק לכל ענפי התעשייה ומתמחה ביצירת מעטפת אנרגטית מושלמת לעבודות עפר. בחברתנו תוכלו ליהנות משורה של צוברים ממוחשבים, ממיכליות שיגיעו עד למתחם העבודה ומתדלוק לאורך כל שעות היממה. בנוסף, אנו מספקים את כל סוגי הדלקים שיש בשוק ומתגאים ביחס אישי ובשירות איכותי – לעבודות עפר בכל סדר גודל.

תדלוק יום יומי שמונע את בעיית הגניבות

בכדי לצמצם בעלויות האבטחה של מתקני הצוברים ולאפשר לכם לקבל את מכסת הדלק הספציפית לכל פרויקט – כדאי לשקול תדלוק יומי. תדלוק שכזה מתבצע בשטח על ידי צי של משאיות ומעניק לכם פתרון משלים ומשתלם במיוחד. כך, ניתן לתאם את שעות התדלוק עם שעות העבודה וליהנות מפתרון אנרגטי מושלם.

הספקה מהירה של כל סוגי הדלק

הספקה מהירה של כל סוגי הדלק, תעניק לכם פתרון לכל הכלים ההנדסיים העומדים לרשותכם. החל מתדלוק בדיזל של טרקטורי ענק ועד להפעלה של גנרטורים על בסיס נפט, חשוב לבחור בחברה אשר תספק לכם את כל סוגי הדלק הקיימים ותעשה זאת במהירות ובבטיחות.

התאמה לעבודות עפר קטנות ולפרויקטים זמניים

משום שלא לכל פרויקט תצטרכו צובר סולר, חשוב להעדיף חברה אשר יש לה את היכולות הלוגיסטיות שמתאימות לכם. בזכות מגוון המשאיות והמיכלים השונים שיש לחברתנו, אנו נוכל להתאים לכם את כל דרישות הדלק באופן מושלם ולהיות לצדכם בפרויקטים קטנים וגדולים כאחד.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם