בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

תדלוק למפעלים ומוסדות

מפעלים ומוסדות זקוקים לפתרונות תדלוק מתקדמים, בכדי לשפר את התפוקה ולהעלות את הפרודוקטיביות של צוות העובדים.

על הדלק להיות מותאם למכונות השונות ולפס הייצור הייחודי של כל מפעל.

לפיכך, תדלוק של מפעלים ומוסדות הוא מומחיות של ממש, אשר דורשת היכרות עמוקה עם האספקטים הטכניים אשר קיימים בכל ענף.

השירות של חברת להב אנרגיה

להב אנרגיה מתמחה ביצירת פתרונות תדלוק מתקדמים לשורה של מפעלים ומוסדות ונחשבת לאחת החברות הוותיקות בתחומה. חברתנו מתגאה במוניטין עשיר בתחום זה ובהיכרות אישית של כל הדרישות הבטיחותיות והתקנים הרגולטוריים המתקדמים בישראל. לרשות החברה ידע מצטבר וניסיון של שנים בהספקה של דלק איכותי למגוון של מוסדות ואזורי תעשייה בכל אזור הצפון.

התאמה למפעלים גדולים וקטנים

חשוב להתאים את פתרון התדלוק לגודלו של הארגון ולצרכים האנרגטיים שלו. עבור מפעלים גדולים ניתן לבנות צוברי סולר גדולים, אולם עבור מפעלים ומוסדות קטנים אין בכך כל צורך. ניתן לחסוך במקום ולבצע הזמנה קטנה של דלק, בלי לבזבז שטח אחסון רב.

פתרון לכל הענפים ולכל המפעלים

אין כל צורך להתחייב למכסת דלק או להזמנות עתידיות. חשוב לבחור בחברה שתאפשר לכם להזמין את כמות הדלק הדרושה לכם בכל עת ותתחשב בעונתיות אשר קיימת בענף הייצור שלכם. כך, לא תיאלצו להתחייב להוצאות קבועות ותזכו לפתרון נקודתי ומשתלם במיוחד.

טלפון אחד ואתם מוכנים לעבודה

חשוב לבחור בשירות תדלוק שיגיע עד לפתח המפעל בשעות שאתם עובדים ולא יאלץ אתכם לנסוע באופן עצמאי לתחנת הדלק. כך תוכלו לשמור על פריון עבודה גבוה ולדעת שברגע שיגמר לכם הדלק, יהיה לכם טלפון אחד שיספק את כל הדרישות האנרגטיות שלכם בזמן קצר.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם