בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

תדלוק לחברות תובלה והסעות

חברות תובלה וחברות הסעות זקוקות לפתרון תדלוק איכותי אשר לא יאלץ את נהגיהם לבזבז זמן יקר על נסיעות לתחנת הדלק.

חברות אלו עשויות ליהנות מצובר דלק אשר יימצא במרכז הלוגיסטי שלהן ויספק להן את מלוא הדרישות האנרגטיות.

גם דלקנים ומיכליות על פי הזמנה, עשויים לאפשר רמה גבוהה יותר של פרודוקטיביות ולספק פתרון כלכלי מושלם.

השירות של חברת להב אנרגיה

חברת להב אנרגיה גאה להעניק לכם את כל פתרונות התדלוק המתקדמים בעולם – בהתאם לצרכים הייחודיים של החברה שלכם. חברתנו מספקת מגוון של סוגי דלק וסולר לחברות תובלה בכל אזור הצפון ומעניקה שירותים של צוברים אלקטרוניים על פי דרישה. ניתן גם לספק לכל הנהגים כרטיסי תדלוק חסכוניים ולדעת שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלכם.

חסכון כספי מובהק

בעזרת תדלוק מרוכז, ניתן לצמצם בהוצאות הארגון שלכם ולחסוך כסף רב בכל חודש. על ידי יצירה של צובר דלק במרכז הלוגיסטי שלכם, ניתן לחסוך בעלויות הבסיסיות של הארגון שלכם. אפשרות נוספת לחיסכון טמונה בהזמנה של מיכליות דלק ישירות אל השטח. כך, ניתן לתדלק כל משאית בזמן הפריקה והטעינה.

ניצול מלא של זמן העבודה

בלי להכניס את הנהגים לפקקים או לגרום להם לבזבז שעות על נסיעה לתחנת הדלק מדי חודש – אתם יכולים ליהנות מתדלוק מרוכז ברחבת החנייה שלכם. על ידי בחירה בפתרונות התדלוק המובילים בעולם, ניתן לנצל את הזמן שהרכבים נמצאים בחנייה לצורך תדלוק מלא.

זמינות מלאה לצרכים שלכם

שירותי התדלוק מתאימים לשעות העבודה של כל חברת הסעות ותובלה ומאפשרים לכם לקבל דלק איכותי בזמן שמתאים לכם. ניתן לתדלק את צי הרכבים שלכם בכל שעות היממה, כך שאתם תתחילו כל יום עבודה עם מיכל מלא.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם