בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

תדלוק גנרטורים

הגנרטור מהווה את הדרך המושלמת לביצוע עבודות במרחב הפתוח ומספק מענה של ממש לאזורים שאין בהם תשתיות חשמליות.

חשוב לתדלק את הגנרטורים על בסיס קבוע ולהתאים את סוג הדלק לדרישות הייחודיות של כל דגם וחברה.

על ידי תדלוק איכותי של הגנרטור, תוכלו לצמצם כל פגיעה במסננים שלו ולשמור על תפוקה מקסימלית למשך שנים ארוכות.

השירות של חברת להב אנרגיה

חברת להב אנרגיה מספקת את כל סוגי הדלק הפופולריים ותשמח להעניק לכם שירותי תדלוק עד למקום העבודה שלכם. בעזרת מגוון של משאיות ומכולות בנפחים שונים, אנו נגיע לפרויקט הבא שלכם ונבצע תדלוק מלא של הגנרטור. במידת הצורך, אף נבנה צובר תקני אשר יאפשר לכם שאיבה עצמאית – על פי סטנדרט הבטיחות המתקדם בישראל.

ניצול אופטימלי של הזמן שלכם

על ידי פעילות קבועה של הגנרטורים, אתם נהנים מניצול אופטימלי של כוח האדם העומד לרשותכם ויכולים לסיים כל פרויקט בזמן. בלי לבזבז שעות על נסיעה לתחנות הדלק הקרובות, אתם יכולים לקבל דלק איכותי ישירות למקום שבו אתם עובדים.

תדלוק יומי, שבועי או חודשי

ניתן לקבוע את לוחות הזמנים מראש וליהנות ממיכלי דלק שיגיעו ישירות אל האזור שבו אתם שוהים – בזמן שמתאים לכם. אפשרות נוספת היא לצלצל אל חברת האנרגיה לקראת סיום יום העבודה ולהזמין מיכלית דלק ליום העסקים הבא. בכל מקרה, תקבלו את כל המסמכים התקניים בסיומו של כל תדלוק.

אידיאלי לפרויקטים מרוחקים ואפשרות תדלוק של מספר גנרטורים

שרות זה נחשב לאידאלי לפרויקטים מרוחקים אשר דורשים אנרגיה בעצימות גבוהה. חברתנו מגיעה לכל אזור הצפון ומספקת תדלוק איכותי בזמן קצר וברמת הביטחון הגבוהה ביותר. כמו כן, יש לנו את הציוד המלא לתמוך בפרויקטים מורכבים אשר דורשים מילוי של מספר גנרטורים בו זמנית.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם