בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

דלק לחימום ביתי

הדלק מהווה את אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר להסקה ולחימום של הבית שלכם.

הוא קל לאחסון, אינו דורש מקום רב ומספק חום נעים ואווירה קסומה בכל חלל.

הדלק גם עוזר לבערה של קמיני העץ הקלאסיים, כך שהוא אחד המוצרים הנדרשים ביותר לחימום של בתים פרטים, צימרים ודירות בכל רחבי העולם.

השירות של חברת להב אנרגיה

להב אנרגיה משווקת מגוון של סוגי דלקים לחימום ביתי ודואגת שתיהנו ממחירים משתלמים ומיחס אישי. בעזרת צי המשאיות שלנו, תוכלו לדעת שכל הזמנה תגיע בהקדם האפשרי ותאפשר לכם להסיק את ביתכם באופן הטוב ביותר. בנוסף, תקבלו מסמכים אשר מאמתים את כמות הדלק בכל הזמנה ומיכלים נוחים לאחסון איכותי.

נפט, סולר ומגוון של פתרונות לחימום הבית

כאשר מדברים על חימום הבית והסקה איכותית, מדברים בעיקר על נפט וסולר. מוצרים אלו, מאפשרים לכם לחמם את הבית בזמן קצר ומותאמים לשורה של קמינים ביתיים. ניתן להשתמש בהם כחומר בערה ראשי או משני, בלי לייבש את הלחות הטבעית ששוררת בדירה שלכם.

משאיות שמותאמות לכבישים ולרחובות צרים

כדאי לדעת שלא כל חברה מצוידת במשאיות אשר תואמות את הדרישות של האזור הגיאוגרפי שלכם. מומלץ לבחור בחברה אשר מצוידת במבחר של משאיות בגדלים שונים ובכושר עבירות גבוה. כך, תוכלו לקבל את הדלק שלכם בזמן הקצר ביותר.

משאבות ייחודיות לתדלוק מהיר

בחירה בחברת תדלוק בעלת משאבות איכותיות, תקצר את משך התדלוק באופן משמעותי ותאפשר לכם לחזור לשגרת יומכם בתוך דקות. חשוב לציין כי עוצמת המשאבה משפיעה גם על הרעש. על ידי רתימת המשאבות האיכותיות של להב אנרגיה, תזכו לתדלוק מהיר ושקט מאי פעם.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם