בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

נפט להסקה בייתית

נפט איכותי מאפשר לכם לחמם את ביתכם בעונת החורף הקרה ונחשב לפתרון ההסקה המתקדם בעולם.

הוא מגיע באריזות הרמטיות, בטוחות לשימוש וקלות למזיגה – כך שהוא אידאלי לחימום הבית שלכם.

בשנים האחרונות, מדידת הנפט הפכה לממוחשבת לחלוטין, דבר אשר תורם לחוויית השירות של כל לקוח ומאפשר לכם לראות בדיוק על כמה ליטרים אתם משלמים.

השירות של חברת להב אנרגיה

להב אנרגיה מפיצה ומשווקת נפט איכותי להסקה ביתית לכל אזור הצפון ומתגאה בזמני הספקה מהירים במיוחד. החברה מאפשרת לכם לרכוש את מספר הליטרים המדויק שאותו אתם צריכים ומספקת הכוונה כיצד לאחסן את הנפט באופן חכם ובטוח במיוחד.

לא לכל חברה יש את הציוד המתאים למגזר הפרטי

חשוב לדעת שלא לכל חברה יש את הציוד הלוגיסטי הנדרש להפעלה נכונה של קמיני נפט. מומלץ שלחברה שאתם בוחרים יהיה את ציוד השינוע, המכליות המתאימות והמשאבות החזקות – בכדי שניתן יהיה להגיע לכל שכונה ולספק נפט איכותי עד לפתח הבית.

הנפט הוא הבחירה האידיאלית לאזורים קרים

לנפט יש טמפרטורת בעירה נמוכה יותר מזה של הסולר – דבר אשר גורם לו להיות הבחירה הנפוצה ביותר לחימום של אזורים קרים. הנפט נדלק במהירות גבוהה יותר, עניין חשוב למדי כאשר אתם מעוניינים לחמם את ביתכם ולא רוצים לבזבז זמן יקר בקור מקפיא.

הנפט נחשב לפתרון ההסקה הטבעי הבטוח ביותר שיש

הנפט נחשב לפתרון ההסקה הבטוח ביותר מבין כל האלטרנטיבות האחרות, משום שניתן לזהות זליגה שלו באופן מהיר במיוחד. בניגוד לגז הטבעי, הנפט הינו מוצר בעל ריח וצבע חזקים במיוחד – דבר אשר תורם לזיהוי של כל דליפה בזמן אמת.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם