בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

מיכלי סולר

מיכלי סולר מהווים פתרון נפלא לאחסון של סולר ועומדים לרשותכם כאשר אתם זקוקים לתדלוק מגוון של כלי רכב.

הם מגיעים במבחר של נפחים וגדלים, כך שהם מתאימים לכל צורך תעשייתי, לוגיסטי או מוסדי.

מיכלים אלו אידאלים ליציאה אל השטח ולקמין הביתי, ומאפשרים לכם ליהנות מאפשרות אחסון מושלמת.

השירות של חברת להב אנרגיה

חברת להב אנרגיה משווקת מבחר עשיר של מיכלי סולר ומעניקה הדרכה בדבר אופן האחסון האופטימלי של דלק זה. כל המיכלים של חברתנו עשויים מהחומרים המתקדמים בעולם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הרכישה הנכונה. המיכלים מגיעים ישירות אל הבית או הארגון שלכם, בתוך זמן קצר והם קלים לשימוש ולשינוע.

ניתנים למילוי בכל תחנת דלק

מיכלי הסולר הינם קלים לתפעול ופשוט לתחזוקה. ניתן למלא את המיכלים באופן עצמאי בכל תחנת דלק ולהצטייד בפתרון נייד לשעת חירום. כמו כן, ניתן להזמין מיכלים מלאים ולהציב אותם בסמוך לקמיני סולר, מכוניות עם מנועי דיזל ומגוון של כלים חקלאיים מתקדמים.

עמידה בתקנים המחמירים בעולם

כל מיכלי הסולר שאנו משווקים עומדים בתקנים המחמירים בעולם. מיכלי הסולר מיוצרים על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר, כך שאתם יכולים להשתמש בהם לאורך שנים ארוכות. המיכלים הינם עמידים בפני דליפה ומגיעים עם מערך נעילה איכותי השומר על איכות הסולר.

מגוון של אפשרויות לציוד מקיף

מיכלי הסולר מגיעים עם ציוד מקיף אשר יאפשר לכם לתדלק כל מנוע, באופן קל ופשוט מאי פעם. ניתן לרכוש את המיכלים עם תוסף אוריאה במגוון של וולטים וחיבור למצתים של כל רכב. בנוסף, ניתן להזמין את כל המיכלים של הסולר עם צינור תדלוק ארוך במיוחד, ידית מילוי ואקדח תדלוק.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם