בס״ד  |  24 שעות  |  6 ימים בשבוע

מיכלי דלק

מיכלי הדלק מהווים את אחת האפשרויות הטובות ביותר לאחסון של דלק ומספקים פתרון של ממש לשעת משבר.

המיכלים מגיעים בנפחים שונים כך שהם מתאימים לכל מטרה, ומגיעים עם מנגנון נעילה בטיחותי במיוחד.

המיכלים הינם ניידים לחלוטין ומאפשרים לבצע תדלוק עצמאי, כך שהם מצמצמים עד למינימום את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להיתקע.

השירות של חברת להב אנרגיה

חברת להב אנרגיה מספקת מגוון של מיכלים לאחסון דלק, כך שאתם יכולים לבצע רכישה חכמה אשר מותאמת לצרכים הייחודים של חברתכם. המיכלים אטומים לחלוטין וניתנים למילוי רב פעמי, ולכן ניתן להשתמש בהם למשך זמן רב. כל המיכלים מגיעים עם מנגנון סגירה איכותי אשר מונע דליפה ומאפשר לכם לאחסן את הדלק למשך שנים.

עמידות בפני זעזועים ונפילות

כל הג'ריקנים ומיכלי הדלק שלנו עמידים בפני מגוון של זעזועים ונפילות ונחשבים לחזקים במיוחד. למרות שהם קלים לנשיאה, הם עשויים מהחומרים הטובים ביותר ונחשבים לעוצמתיים במיוחד. בנוסף הם אטומים לחלוטין. כך שהם אינם פולטים גזים רעילים ולכן גם שומרים על כמות הדלק לאורך תקופה ארוכה.

פתרון מושלם לציי רכב וחברות השכרה

המיכלים נחשבים לחובה עבור ציי רכב וחברות השכרה ומאפשרים התמודדות בזמן אמת עם מצבי חירום. בעזרת שימוש במשפך ובחירה במיכלית הדלק הנכונה, אפשר להתמודד בקלות עם כל נורה אדומה ולחלץ רכבים בעלות נמוכה וללא תשלום לאף בעל מקצוע.

התאמה להדלקה של קמין ביתי

מיכלי הדלק אינם רק פתרון לכלי תחבורה אלא גם שימושיים ביציאה אל השטח ובהדלקה של קמין ביתי. ניתן לשמור את המיכלים באופן נקי ומסודר במחסן הדירה ולהוציא אותם בכל פעם שצריך. כך, שהם מספקים פתרון נקודתי עד להזמנה הבאה וחוסכים לכם זמן יקר.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם