בס״ד | 24 שעות / 6 ימים בשבוע

שירותי תדלוק

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם
להב אנרגיה » שירותי תדלוק

חברתנו מספקת לכל בית עסק וגוף מסחרי את כל שירותי התדלוק שלהם הוא זקוק, במחירים הוגנים ותוך שמירה על התקנים המחמירים ביותר בתחום.
שירותי התדלוק יכולים להתבצע באופן פנים מבני – על ידי שינוע של מיכליות דלק אל העסק שלכם ויצירה של צוברים אלקטרונים.
אפשרות נוספת היא בעזרת רכישה של כרטיסי תדלוק נטענים.

השירות של חברת להב אנרגיה

להב אנרגיה מספקת את כל שירותי התדלוק הנדרשים לפעולה התקינה של העסק שלכם. בחברתנו תיהנו מכל סוגי הדלק הפופולריים בישראל, אשר יגיעו ישירות אל המפעל שלכם ויימדדו על פי התקנים המחמירים ביותר. לרשות חברתנו רישיון למיכליות ומד אלקטרוני שיבטיח תמורה מלאה לכסף שלכם.

התאמה מושלמת לארגונים עסקיים ופרויקטים קבלניים

שירותי התדלוק הניידים מתאימים לארגונים ועסקים אשר מעוניינים לתדלק את רכבי העובדים, המלגזות והטרקטורים השונים – בשטח ובלי לבזבז זמן יקר. שירותי התדלוק מאפשרים לכם ליהנות מפתרון מהיר ויעיל למגוון של עבודות ויעניקו לכם אלטרנטיבה של ממש לכל הצרכים האנרגטיים של החברה שלכם.

מגוון סוגי דלק – פתרון אנרגטי לכל צורך

שירותי התדלוק הניידים מאפשרים לכם ליהנות ממגוון של סוגי דלק – בהתאם לצרכים שלכם. ניתן להזמין מגוון של סוגי סולר, נפט ודלק בהתאם לסוג הרכבים והמנועים של החברה שלכם. ניתן גם לתדלק את הגנרטור הארגוני ולחסוך כסף יקר ולוגיסטיקה מסובכת, בקלות וללא כל מאמץ.

שירותי תדלוק לכל אזור

ניתן להזמין שירותי תדלוק גם לאזורים מבודדים אשר סובלים מעבירות נמוכה ונמצאים במרחק ניכר מתחנת הדלק הקרובה. למעשה, הזמנה של תדלוק מהווה אפשרות נוחה וכדאית עבור אזורים אלו ומתבצעת בקלות, בעזרת שיחת טלפון פשוטה.

מה אנחנו מציעים?

תדלוק מכונות חקלאיות
חברת ׳להב אנרג׳יה מתמחה בתדלוק של מכונות חקלאיות ומספקת פתרון אנרגטי לכל סוגי התעשייה. אנו מציעים סולר ונפט עבור מגוון של מכונות חקלאיות במחירים כדאיים.
דלק לחימום ביתי
חברת ׳להב אנרגיה׳ משווקת דלק לחימום ביתי בזמינות מיידית ובמחירים הוגנים. אנו מספקים מעטפת אנרגטית לכל צורך ודואגים שכל חורף יהיה חם במיוחד.
תדלוק קבלני עפר ותשתית
חברת ׳להב אנרגיה׳ מספקת פתרונות תדלוק לקבלני עפר ותשתית - במחירים משתלמים במיוחד. אנו מבצעים תדלוק בשטח העבודה שלכם ועוזרים לכם לחסוך זמן בכל פרויקט קבלני.
תדלוק מלגזות ובמות הרמה
תדלוק מלגזות ובמות הרמה נחשבים לאחד מתחומי ההתמחות של חברת ׳להב אנרגיה׳. לחברתנו ניסיון של שנים בהספקת פתרונות לוגיסטיים מורכבים במחירים שאסור לכם לפספס.
תדלוק גנרטורים
חברת ׳להב אנרגיה׳ מעניקה שירותי תדלוק גנרטורים לתעשייה ולמסחר. תדלוק הגנרטורים, מתבצע באזור הפרויקט שלכם וחוסך לכם זמן עבודה יקר.
תדלוק למפעלים ולמוסדות
תדלוק למפעלים ומוסדות מהווה את תחום ההתמחות הראשי של חברת ׳להב אנרגיה׳. אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי התדלוק שלנו ולקבל שירות אישי לכל צורך במפעל.
תדלוק לחברות תובלה והסעות
חברת ׳להב אנרגיה׳ מספקת שירותי תדלוק לחברות תובלה והסעות באזור הצפון. עיינו במגוון אפשרויות התדלוק ותיהנו מעצמאות אנרגטית מלאה.
סולר לתחבורה
חברת ׳להב אנרגיה׳ מספקת סולר לתחבורה ומציעה מגוון של צוברים, דלקנים ומיכליות לשם כך. עיינו באתר של חברתנו בכדי לקבל הצעת מחיר מנצחת.

התחל לחסוך עוד היום!

מלא את פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם
דילוג לתוכן